Tellimine

KODUTÜTARDE JA NOORTE KOTKASTE ORGANISATSIOONID pakuvad noorliikmetele ja juhtidele võimalust kasutada spetsiaalselt noorteorganisatsioonide väljaõppe jaoks disainitud riietust.

 

Palun järgida alljärgnevat juhendit vormide tellimisel:

 

 1. ÕIGUS TELLIMISEKS:

  Vormide tellimise õigus on noortejuhil ning noorliikme vanemal või esindajal.  Loa vormi tellimiseks annab vastava maakonna instruktor, kes kinnitab, et noorliige on täitnud kriteeriumid osalustundide, aktiivsuse vm maakonnas kehtestatud korra osas.

  •  Palun vormistage igale liikmele eraldi tellimus! See on vajalik edasise aruandluse tarvis.
 2. SUURUSTE VALIMINE:

  Enne tellimuse esitamist kontrollige kindlasti konkreetse toote mõõte. Kui kahtlete suuruse osas, siis valige suurem/pikem suurus.

 3. TELLIMISPROTSESS:

  Tellimiseks lisage õige suurusega vormielemendid ostukorvi. Ostukorvi sisu näete, kui klõpsate üleval paremas nurgas asuvale nupule „Ostukorv“. Palun veenduge, et ostukorvis oleks just need vormielemendid, mida soovite tellida.

  Täitke palun kõik nõutud andmeväljad lapsevanema ja noorliikme kontaktandmetega (sh liikmekaardinumbriga).

   

  Vormielementide hinnad kuvatakse soetushindades. Selleks, et kasutada noorliikmele ja juhtidele võimaldatud soodustust, sisestage kupong NOORTEVORM.

   

  Tellimus jõustub peale vastava maakonna instruktori kinnitust. Kui tellitud elemente ei ole võimalik komplekteerida seoses konkreetse suuruse lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse tellijat sellest esimesel võimalusel.

   

 4. KOHALETOIMETAMINE:

  Tellitud vormielemendid saadetakse Eesti piires tellija poolt valitud Omniva pakiautomaati. Paki saabudes saadetakse tellija mobiiltelefonile SMS või e-mailile teade uksekoodi kohta, millega saab automaadist paki kätte. Saadetis jõuab pakiautomaati hiljemalt kahe nädala jooksul alates tellimuse jõustumisest. Kui selleks ajaks ei ole tellimus kohale jõudnud, siis palume võtta ühendust evelin.aia@kaitseliit.ee

   

  Kui teil on täiendavaid küsimusi või vajate selgitusi, siis võtke ühendust evelin.aia@kaitseliit.ee

  Edukat tellimist!

 

 

Tellimiskeskuse tellivorm.ee omanik on Kaitseliit (registrikood 74000725), asukohaga Toompea 8 Tallinn 10142.