Tellimine

KODUTÜTARDE JA NOORTE KOTKASTE ORGANISATSIOONID pakuvad noorliikmetele ja juhtidele võimalust kasutada spetsiaalselt noorteorganisatsioonide väljaõppe jaoks disainitud riietust.

 

Palun järgida alljärgnevat juhendit vormide tellimisel:

 

1. ÕIGUS TELLIMISEKS:

  • Vormide tellimise õigus noorliikmele on lapsevanemal. Noortejuhid tellivad endale isiklikuks otstarbeks.  Loa vormi tellimiseks annab vastava maakonna instruktor, kes kinnitab, et noorliige on täitnud kriteeriumid osalustundide, aktiivsuse vm maakonnas kehtestatud korra osas.
  • Palun vormistage igale liikmele eraldi tellimus! See on vajalik edasise aruandluse tarvis.

NOORKOTKALE väljastatakse võimalusel järgmised vormielemendid: välivormi jope, välivormi jakk, välivormi püksid, välivormi nokkmüts, soojapesu särk, T-särk (2 tk), poolsaapad, talvemüts, käiseembleem (2 tk). 

KODUTÜTRELE väljastatakse võimalusel järgmised vormielemendid: välivormi jope, välivormi jakk, tuulejakk, välivormi püksid, välivormi nokkmüts, T-särk (2 tk), poolsaapad, talvemüts, käiseembleem (3 tk). 

 

2. SUURUSTE VALIMINE:

  • Enne tellimuse esitamist kontrollige kindlasti konkreetse toote mõõte. Kui kahtlete suuruse osas, siis valige suurem/pikem.

Tellivorm.ee lehele on lisatud video, mis juhendab mõõtmisel ning toodete juurest leiate mõõdutabelid https://www.tellivorm.ee/et/p/mootmisjuhend

 

3. TELLIMISPROTSESS:

  • Tellimiseks lisage õige suurusega vormielemendid ostukorvi. Ostukorvi sisu näete, kui klõpsate üleval paremas nurgas asuvale nupule „Ostukorv“. Palun veenduge, et ostukorvis oleks just need vormielemendid, mida soovite tellida. Kui ostukorvi ei õnnestu toodet lisada, siis on hetkel konkreetne suurus laost otsas.
  • Täitke palun kõik nõutud andmeväljad lapsevanema ja noorliikme kontaktandmetega (sh liikmekaardinumbriga).
  • Vormielementide hinnad kuvatakse soetushindades. Selleks, et kasutada noorliikmele ja juhtidele võimaldatud soodustust, sisestage kupong NOORTEVORM.
  • Tellimus jõustub peale vastava maakonna instruktori kinnitust. Kui tellitud elemente ei ole võimalik komplekteerida seoses konkreetse suuruse lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse tellijat sellest esimesel võimalusel.
  • Nimesildid vormile tellib kohaliku maakonna instruktor.

 

4. KOHALETOIMETAMINE:

  • Tellitud vormielemendid saadetakse Eesti piires tellija poolt valitud Omniva pakiautomaati. Paki saabudes saadetakse tellija mobiiltelefonile SMS või e-mailile teade uksekoodi kohta, millega saab automaadist paki kätte. Saadetis jõuab pakiautomaati hiljemalt kahe nädala jooksul alates tellimuse jõustumisest. Kui selleks ajaks ei ole tellimus kohale jõudnud, siis palume võtta ühendust vesta@kaitseliit.ee

 

Kui teil on täiendavaid küsimusi, siis võtke ühendust oma rühmajuhiga.

Edukat tellimist!

 

Tellimiskeskuse tellivorm.ee omanik on Kaitseliit (registrikood 74000725), asukohaga Toompea 8 Tallinn 10142.